PhD Day LF MU 2020

Proděkan pro vědu, doktorské studium a organizační rozvoj LF MU prof. MUDr. Tomáš Kašpárek, Ph.D. zve na PhD Day LF MU 2020.

5. 10. 2020

Letošní PhD Day se vzhledem k panující epidemiologické situaci uskuteční v online prostředí.

Akce je určena zejména studentům posledních ročníků magisterských studijních programů, studentům 1. ročníku doktorských studijních programů a všem, kteří uvažují o doktorátu na LF MU. Pokud se chcete dozvědět zajímavé informace spojené s doktorským studiem, neváhejte se k akci připojit.

Kdy: Pátek 9. října, od 9,00 do 11.00.
Kde: online v MS Teams na PhD Day Faculty of Medicine MU 2020

Program:
• Představení zcela nové brožury "PhD studies at the Faculty of Medicine, Masaryk University, Brno"
• Projekty specifického výzkumu (interní grantová agentura MU) + grantová podpora ze strany Lékařské fakulty
• Mobilitní programy pro financování zahraničních stáží v rámci doktorského studia
• Soutěž Brno PhD Talent pořádaná Jihomoravským centrem pro mezinárodní mobilitu
• Vzdělávací a knižní služby Knihovny univerzitního kampusu

Registrace není nutná. Stačí se připojit přes odkaz v tomto textu.

Akce se bude konat v anglickém jazyce.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na online setkání s Vámi.