Přijďte na Grilování děkanů

Pravidelné společenské neformální setkání na úvod nového akademického roku se letos uskuteční v úterý 10. října.

15. 9. 2023

V úterý 10. října se v duchu tradice započaté v roce 2018 uskuteční další ročník Grilování děkanů – neformálního společenského setkání studentů a nejvyšších představitelů fakult na úvod nového akademického roku. A stejně jako loni, účast přislíbili nejen děkani kampusových fakult, tedy Lékařské, Přírodovědecké a Fakulty sportovních studií, ale také té Farmaceutické, která se akcí v areálu univerzitního kampusu účastní už pravidelně.

Pozdní babí léto tak ve venkovních prostorách kampusu opět provoní speciality z grilu a k dobrému jídlu bude přirozeně patřit i nabídka dobrého pití. Program vyplní nenáročné sportovní aktivity připravené Fakultou sportovních studií (např. ping-pong nebo pétanque), kampusová hra s tombolou a reprodukovaná muzika.

„Těší mě vidět, že kampus žije, k čemuž přispívají i akce jako je Grilování děkanů. Rád bych na něj i za své kolegy pozval všechny naše studenty ke společnému setkání, které bylo dosud vždy velice příjemné. Věřím, že si ho užijí všichni, speciálně pak ti, kteří nastupují do prvního ročníku, a které může Grilování děkanů zbavit případného ostychu a dodat jim povzbuzení na startu jejich nové životní etapy,“ říká děkan lékařské fakulty Martin Repko.

Tak na viděnou, 10. října odpoledne mezi pavilony C13 a C14. Těšíme se na vás!