Program snižování stresu MBSR

Ústav psychologie a psychosomatiky LF MU si dovoluje pozvat k absolvování Programu snižování stresu MBSR (Mindfulness-based Stress Reduction).

16. 8. 2019

Ústav psychologie a psychosomatiky si dovoluje pozvat k absolvování Programu snižování stresu MBSR (Mindfulness-based Stress Reduction) studenty a zaměstnance Lékařské fakulty Masarykovy univerzity a Fakultní nemocnice Brno i zájemce z řad veřejnosti.

Program vede Mgr. Jaroslav Chýle, kvalifikovaný lektor MBSR s dlouholetou praxí. Struktura kurzu je založena na vědeckých důkazech a vychází z osnov lékařských tréninků určených pro snižování a kontroly stresu. Program je primárně určený všem, kteří hledají komplexní způsob, jak najít a rozvíjet vnitřní klid a tělesnou a duševní rovnováhu v uspěchaném a na výkon zaměřeném světě.

Více informací je dostupných na webu Ústavu psychologie a psychosomatiky.