Přípravný kurz na LF MU

Lékařská fakulta Masarykovy univerzity pořádá pro studenty středních škol přípravný kurz pro přípravu k přijímacím zkouškám na Lékařské fakulty. Přednáší se střídavě fyzika, chemie a biologie. Kurzy vedou vysokoškolští učitelé Lékařské fakulty Masarykovy univerzity.

Kurzy a jejich náplň jsou každoročně absolventy kladně hodnoceny, je však třeba zdůraznit, že samotná účast v kurzu neposkytuje žádnou záruku úspěšného složení přijímací zkoušky.

Cena

Cena celého přípravného kurzu je 6000 Kč.

Průběh

Přípravný kurz bude probíhat od začátku měsíce října 2019 do konce měsíce dubna 2020 zpravidla každou druhou sobotu dopoledne od 9.00 hodin do 12.30 hodin.

Místo konání

Kurzy se budou konat v Univerzitním kampusu, Kamenice 5, Brno-Bohunice.

Postup objednání

Máte-li zájem o přihlášení do přípravného kurzu, musíte si napřed založit elektronickou přihlášku. Přihlášky se podávají od 1. července 2019 do října 2019 (pro opozdilé zájemce nejpozději do 5. listopadu 2019) a obratem je třeba cenu kurzu i uhradit. Platba se realizuje přes Obchodní centrum Masarykovy university. Objednávku platby mohou uskutečnit pouze uchazeči, kteří mají potvrzenou elektronickou přihlášku Přípravného kurzu.

Přípravný kurz je nutné uhradit s uvedením jména účastníka kurzu (stejné jméno jako je v elektronické přihlášce) a nikoliv se jménem plátce kurzu.

Lékařská fakulta se nepodílí na organizaci žádného dalšího přípravného kurzu např. Tutor, Přijímačky nanečisto, Amos - KamPoMaturitě, MUDRStart, NaLékařskou, AZ Smart apod.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info