Nominujte studenty a zaměstnance na MUNI Innovation Award 2023

Ocenění studentů a zaměstnanců MU, jejichž výstupy se podařilo úspěšně zavést do praxe, napomohly ke zdokonalení výrobků či služeb nebo jakkoli jinak přispěly ke zvýšení společenské relevance výzkumu.

6. 1. 2023

Znáte někoho, kdo v uplynulých dvou letech zaznamenal významný úspěch na poli aplikovaného výzkumu?

Pak neváhejte nominovat studenta či zaměstnance MU. Nominaci může podat kdokoli, fyzická osoba z MU i mimo MU nebo kterákoli právnická osoba.

Kritéria nominace: uplatněné vynálezy a jiné výsledky VaV, projekty, služby a jiné relevantní společensky významné aktivity a výstupy, které se podařilo zavést do praxe, napomohly ke zdokonalení výrobků či služeb, nebo o nichž je navrhovatel přesvědčen, že přispěly ke zvýšení společenské relevance výzkumu MU či mají povahu významného aplikačního počinu.

Nominace se podávají od 14. 12. 2022 do 31. 1. 2023.

Podrobné informace