Bubáci

Našimi hosty 15. dílu podcastu STETOSKOP jsou vyučující a zkoušející dvou nejobávanějších předmětů při studiu na lékařské fakultě.

2. 5. 2021

Bez popisku

BUBÁCI - nene, není Halloween a ani jsme nenatáčeli hororové scénky. Jen jsme hledali odpovědi na otázky, kterak dobře zvládnout dva nejobtížnější předměty při studiu na LF MU. A pár návodů a tipů, jak na to se zcela určitě dozvíte z nového dílu Stetoskopu s názvem Bubáci. Pojďte se s námi trošku bát, ale také smát, vždyť ti dnešní akademici byli také studenti. Vzpomínat, ale i radit přišli prof. PharmDr. Petr Babula, Ph.D., přednosta Fyziologického ústavu a MUDr. Marek Joukal, Ph.D., přednosta Anatomického ústavu a vzali s sebou i dvě dámy: Anču a Fýzu.


Podcast STETOSKOP

Podcastem STETOSKOP přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasazujeme STETOSKOP.

Poslouchejte nás v těchto aplikacích


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info