Částečné obnovení kontaktní výuky za dodržení přísných hygienických opatření

Dne 18. 5. 2020 byla u studentů nelékařských oborů na LF MU částečně obnovena kontaktní výuka za dodržení hygienických opatření a s využitím ochranných prostředků.

18. 5. 2020

Obnovená část výuky se týká předmětů, v nichž jsou osvojovány dovednosti a které proto nebylo možné plnohodnotně realizovat v online podobě. Studenti se tak připravují na výkon odborných stáží a klinické praxe v letních měsících. Teoretické základy již mají studenti osvojeny z online výuky a nyní procvičují intervence, které pro ně znamenají denní činnosti v péči o nemocné. Na snímcích studenti prvního ročníku studijního oboru Všeobecná sestra.

Milí studenti, jsme moc rádi, že jste zpět, a uděláme maximum, abyste byli na výkon činností v klinické praxi výborně připraveni a mohli zdokonalit své znalosti a dovednosti a zúročit je tak, jako to udělali vaši spolužáci z vyšších ročníků v rámci Pracovní povinnosti a dobrovolnické činnosti v době pandemie.