Ceny děkana získalo 20 studentek a studentů

Vynikající studijní prospěch, vynikající vědecký výkon a mimořádný přínos LF MU. To jsou tři kategorie Cen děkana, které i letos byly uděleny našim studentkám a studentům.

25. 3. 2022

Získat Cenu děkana LF MU pro nejlepší pregraduální studenty je na základě přísných výběrových kritérií prestižní záležitostí. Na LF MU již od roku 2011 předává děkan ocenění těm, kteří svou aktivitou vyčnívají z davu a dělají čest své fakultě ještě jako studenti.

Letošní předávání se konalo 24. března jako součást programu Vědecké rady LF MU. Laureáty cen přítomným představila proděkanka pro záležitosti studentů LF MU Jana Fialová a z rukou děkana Martina Repka studenti obdrželi diplomy. Několik studentů se osobně nemohlo zúčastnit, avšak díky technice mohli být alespoň virtuálně přitomni gratulacím i pochvalným slovům z úst proděkanky Fialové i děkana Repka.

"Blahopřeji všem studentkám a studentům ve všech kategoriích. Jsou to velmi pilní a kvalitní studenti, kteří nad rámec svých studijních povinností věnují svůj čas i nejrůznějším prospěšným aktivitám. Díky nim bude naše fakulta mít nejen skvělé budoucí zdravotníky ale i aktivní vědce a společensky aktivní osobnosti. Velmi se těšíme na zapojení do společné praxe po jejich absolutoriu," uvedl děkan Repko.

Cenu děkana získávají v kategorii

za vynikající výsledky v průběhu studia

Lenka Bedleková
Pavlína Čtvrtníčková
Vítězslav Dušek
Klára Filgasová
Lucie Klimešová
Adam Neuwirth
Eva Opatřilová
Veronika Pokorná
Natália Slosiarová
Matúš Števko

za vynikající vědecký výkon

Barbora Čechová - 1. místo
Magdaléna Koloušková - 2. místo
Jiří Vajčner - 3. místo

za mimořádný přínos lékařské fakultě

Julie Bischofová
Alžběta Duchoňová
Tomáš Konečný
Martina Krulíková
Šárka Lindovská
Nela Pelánková
Helena Vaclová​

Ocenění je udělováno těm nejlepším ve třech kategoriích studentům v prezenčních bakalářských, navazujících magisterských a magisterských studijních programech:

V kategorii za vynikající vědecký výkon se ceny vyhlašují umístění na prvních třech místech, zbývající dvě jsou vyhlašovány bez umístění.