Docentka Demlová se stala novou místopředsedkyní ECRIN Network Committee

Začátkem prosince se v Paříži uskutečnilo setkání členů Network Commitee ECRIN-ERIC, kde byla zvolena místopředsedkyní ECRIN Network Commitee doc. MUDr. Regina Demlová, Ph.D.

11. 1. 2023

Bez popisku

Začátkem prosince se v Paříži uskutečnilo setkání členů Network Commitee ECRIN-ERIC. Jeho cílem bylo projednání dalšího strategického rozvoje ECRIN-ERIC a schválení pracovního plánu pro rok 2023. Docentka Demlová, přednostka Farmakologického ústavu LF MU a hlavní řešitelka CZECRIN, byla při příležitosti setkání zvolena místopředsedkyní ECRIN Network Commitee a bude se tak podílet na strategických rozhodnutích o dalším vývoji a směřování ECRINu.

CZECRIN, jako jedna z klíčových výzkumných infrastruktur MU, je českým národním uzlem panevropské výzkumné infrastruktury ECRIN-ERIC (European Clinical Research Infrastructure Network). To umožňuje efektivní propojení klinicky orientovaných výzkumných infrastruktur v ČR sdružených v CZECRIN s výzkumnou a aplikační sférou v Evropě a úspěšné působení v panevropských projektech realizovaných nadnárodními konsorcii. CZECRIN s vizí charakterizovanou heslem: “…towards patient-oriented medicine“ podporuje národní a mezinárodní spolupráci v oblasti klinického výzkumu ve prospěch pacientů, občanů a zdravotní péče. 


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info