Hexenšus

Po poslechu dnešního 24. dílu podcastu STETOSKOP se budete chtít protahovat o něco více než obvykle. Představujeme totiž studium Fyzioterapie, bakalářského studia i toho navazujícího. 

23. 4. 2021

Bez popisku

Hexenšus alias akutní blokáda, tedy náhlá bolest zad, lidově nazývaná také jako houser, ústřel, ischias nebo onen hexenšus! Není člověk, který by tím netrpěl. A v ten okamžik si vzpomenete na rehabilitaci, fyzioterapii. V čem všem Vám mohou pomoci a kde všude se s lidmi se zázračnýma rukama můžete setkat? Dvě nadšené studentky vás provedou nejen studiem oboru Fyzioterapie. Za bakalářský program zodpoví otázky Veronika Jančářová a za navazující studium Bc. Hana Krátká. Takže – sed vzpřímený, nekřížit nohy, hluboký nádech, uvolnit se a poslouchat.


Podcast STETOSKOP

Podcastem STETOSKOP přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasazujeme STETOSKOP.

Poslouchejte nás v těchto aplikacích


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info