Hexenšus

Po poslechu dnešního 24. dílu podcastu STETOSKOP se budete chtít protahovat o něco více než obvykle. Představujeme totiž studium Fyzioterapie, bakalářského studia i toho navazujícího. 

23. 4. 2021

Hexenšus alias akutní blokáda, tedy náhlá bolest zad, lidově nazývaná také jako houser, ústřel, ischias nebo onen hexenšus! Není člověk, který by tím netrpěl. A v ten okamžik si vzpomenete na rehabilitaci, fyzioterapii. V čem všem Vám mohou pomoci a kde všude se s lidmi se zázračnýma rukama můžete setkat? Dvě nadšené studentky vás provedou nejen studiem oboru Fyzioterapie. Za bakalářský program zodpoví otázky Veronika Jančářová a za navazující studium Bc. Hana Krátká. Takže – sed vzpřímený, nekřížit nohy, hluboký nádech, uvolnit se a poslouchat.


Podcastem STETOSKOP přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasazujeme STETOSKOP.

Poslouchejte nás v těchto aplikacích


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info