Kudy prochází láska?

V 20. dílu podcastu STETOSKOP přivítáme doc. MUDr. Jiřího Dolinu, Ph.D. a projdeme si vážně i v legraci určitou část zažívacího ústrojí.

12. 3. 2021

Bez popisku

Dnes se vypravíme do nitra, do nitra jednoho lékaře, který ochotně diskutuje s pacienty a má je rád natolik, že vyšetřovací metody vyzkouší nejprve na sobě. Miluje legraci a pohodu, to mu ovšem nezabrání užít si adrenalin s Máňou. Snídani považuje za základ dne a při slovech Dietní párek mu naskočí pupínky. Do křesla pro hosta Stetoskopu usedl pan přednosta Interní gastroenterologické kliniky FN Brno doc. MUDr. Jiří Dolina, Ph.D. a s velkou dávkou humoru na sebe ledacos prozradil. Pojďme si poslechnout, jak je to například s rivalitou mezi internou a chirurgií a jaká světová kuchyně se dá považovat za zdravou z jeho pohledu. 


Podcast STETOSKOP

Podcastem STETOSKOP přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasazujeme STETOSKOP.

Poslouchejte nás v těchto aplikacích


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info