Medici z Masarykovy univerzity na Prázdninách v Telči

Během festivalu Prázdniny v Telči se studenti Lékařské fakulty Masarykovy univerzity připojí k doprovodnému programu formou zdravotnické osvěty samovyšetření prsu a varlat na figurínách.

25. 7. 2019

Bez popisku

Už tento víkend začne 37. ročník festivalu Prázdniny v Telči. Organizátorům se podařilo připravit sedmnáct dní plných hudby a neopakovatelných setkání. První festivalovou sobotu 27. července se k doprovodnému programu připojí i studenti Lékařské fakulty Masarykovy univerzity. Využijí zázemí Univerzitního centra v Telči a přímo před jeho vstupem rozbalí svůj stan!

Medici ze studentského spolku IFMSA mají připravený program, díky kterému se zájemci naučí samovyšetření prsu a varlat na figurínách. Stánek můžete navštívit celé sobotní odpoledne od 14:00 do večerních hodin.

Lze spojit zdravotnickou osvětu a zábavu? Přijďte se o tom přesvědčit na stánek studentů IFMSA - https://ifmsa.cz. Sami se drží hesla Think globally, Act locally a nezahálí ani o prázdninách. Návštěvu letního festivalu propojí s šířením osvěty mezi veřejností. A to nejdůležitější: pokud se tato aktivita povede, připravíme pro další ročníky festivalu širší doprovodný program pod záštitou Masarykovy univerzity.

Více fotografií je dostupných na Facebookovém profilu spolku IFMSA.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info