Mimořádný díl podcastu STETOSKOP: 8000

Ve čtvrtek 15. 10. 2020 jsme měli zažít premiéru jedinečného pracoviště, kde si mohou studenti vyzkoušet všechny lékařské postupy na vlastní kůži. S ohledem na mimořádná opatření omezující konání hromadných akcí si vás dovolujeme pozvat k návštěvě tohoto nejmodernějšího medicínského simulačního centra ve střední Evropě netradiční formou.

15. 10. 2020

Ve čtvrtek 15. 10. se mělo uskutečnit slavnostní otevření Simulačního centra Lékařské fakulty Masarykovy univerzity. Vzduchem měly létat zátky šumivého vína, petardy ohňostrojů, slova chvály a obdivu. Bohužel, nepřízeň doby nám nedovolila navštívit a prohlédnout si nové výukové pracoviště SIMU. Přijměte proto pozvání a přidejte se alespoň k virtuální exkurzi na vlně nového mimořádného dílu Stetoskopu. Našimi průvodci budou prof. MUDr. Petr Štourač, Ph.D., ředitel SIMU a Ing. Jitka Blažková, projektová ředitelka, kteří s úsměvem odpoví na ledajaké otázky: jaké to je zdolat osmitisícovku? Kdy budou na SIMU Dožínky, nebo kdo byl maskotem celého projektu? Na co vše se mohou naši studenti na SIMU těšit a proč udělají na konci „Wooow“, vyzradí naši hosté v necelé hodince.

Příjemný rozhovor si můžete poslechnout např. na Spotify, Apple Podcast anebo vybraných aplikacích, jejichž seznam naleznete zde.

Tisková zpráva Simulační centrum Lékařské fakulty MU zahájilo praktickou výuku ke stažení