Nové možnosti pozadí MS Teams

V rámci jednotného vizuálního stylu Masarykovy univerzity máme připraveny další možnosti pozadí pro MS Teams.

2. 3. 2021

V návaznosti na zvyšující se požadavky na online výuku a zároveň požadavek využívání jednotného vizuálního stylu na MU jsou na sdíleném úložišti k dispozici upravená pozadí pro MS Teams.

Ve složkách fakult (Lékařská fakulta MU zde) jsou přidány motivy označené "koláž", ve složce univerzální jsou také nové motivy označené "barevný přechod" a "poloprůhledné"; tyto motivy jsou v barevných polohách přívětivějších pro dlouhodobé sledování na obrazovce.

Součástí úložiště motivů naleznete též návod, jak změnit pozadí ve schůzce v programu MS Teams.