Pozvánka na Den absolventů Lékařské fakulty MU

Srdečně zveme absolventy Lékařské fakulty Masarykovy univerzity ze všech ročníků a všech studijních programů na den, kdy se setkají generace lékařů, zubařů a dalších zdravotnických profesí v místech, kde nyní probíhá výuka studentů.

11. 5. 2023

Lékařská fakulta Masarykovy univerzity slaví více než sto let své existence a za tu dobu se jí podařilo vychovat vysoce kvalifikované lékaře, stomatology a zdravotnické pracovníky. Každý z nich představuje jedinečný kousek v mozaice historie fakulty, a proto se na ni dnes s hrdostí díváme. Nezůstáváme však pouze u pasivního obdivování toho, co bylo. Z historie se učíme, jak lépe pochopit a řešit současné výzvy a jak připravit cestu pro budoucí generace.

Proto s radostí oznamujeme, že pořádáme Den absolventů, který se bude konat ve čtvrtek 8. června 2023 v Univerzitním kampusu v Brně Bohunicích. Srdečně zveme všechny absolventy, kteří se chtějí seznámit s aktuálním děním na fakultě, podívat se na nové výukové prostory i metody, dozvědět se o probíhajících výzkumných projektech a zavzpomínat na své studium.

Program pro Den absolventů bude plný rozličných aktivit. Prohlédnout si budete moci nejen kampus, ale také Anatomický ústav a Simulační centrum, kde nadšení a zkušení odborníci vzdělávají studenty těmi nejmodernějšími metodami. Zároveň se můžete těšit na odbornou přednášku a panelovou diskuzi na aktuální témata v medicíně. Pro zpestření doprovodného programu jsme připravili i neformální společenské odpoledne s živou hudbou.

Pro absolventy z ročníku 1973 máme připravenou slavnostní ceremonii, během které jim bude předána pamětní listina k výročí 50 let od ukončení studia.

Těšíme se na Vás na Den pro absolventy Lékařské fakulty Masarykovy univerzity a věříme, že společně budeme moci oslavit historii fakulty a zároveň nahlédnout do budoucnosti medicíny. #GENERACEMEDMUNI

Prosíme, abyste nám svou účast potvrdili registrací na webu. Děkujeme.

Program akce a registrace