Přihlášky ke studiu na LF MU již lze podávat!

Uchazečům o vzdělání na Lékařské fakultě MU, stejně jako na všechny fakulty Masarykovy univerzity, je již umožněno podávat přihlášky ke studiu.

3. 11. 2020

Bez popisku

Lékařská fakulta MU pro akademický rok 2021/2022 nabízí studium v magisterských programech Všeobecné lékařství, Zubní lékařství a Bioanalytická laboratorní diagnostika ve zdravotnictví - Embryolog. Pro ty uchazeče, které láká práce ve zdravotnictví, ale nechtějí studovat přímo lékařské a zubařské obory či se věnovat reprodukční medicíně, mohou volit z tříletých bakalářských programů studium Fyzioterapie, Laboratorní diagnostiky ve zdravotnictví, Nutriční terapie, Optiky a optometrie, Ortoptiky, Porodní asistence, Radiologické asistence, Všeobecného ošetřovatelství či Zdravotnického záchranářství.

Podávat přihlášky do magisterských i bakalářských programů je možné až do 28. února 2021. Přijímací zkoušky se budou pro magisterské obory konat ve dnech 15. anebo 16. června, pro bakalářské pak 24. června. V tomtéž termínu se budou konat též přijímací zkoušky pro navazující magisterské programy Fyzioterapie, Intenzivní péče, Výživa dospělých a dětí a Optometrie. Na tyto programy bude možné přihlásit se od 1. ledna až do 30. dubna 2021. 

Přihlášku lze podat prostřednictvím internetových stránek Přihláška ke studiu MU. Pokud již nyní uchazeči zvídavě pátrají a mají jakékoliv dotazy, mohou se spoustu informací dozvědět v sekci pro uchazeče na našem webu.

Letos mají uchazeči vzhledem k epidemiologické situaci možnost poznat fakultu jinou formou, a to prostřednictvím online události OPEN DAY. Akce se koná již tuto sobotu 7. 11. a pro velký zájem byla kapacita pro uchazeče naší fakulty již dvakrát navýšena. Koordinátorkou za LF MU je studentka Všeobecného lékařství Dominika Rieglová, která provede zájemce o studium nejen tím, co sama studuje, ale představí také všechny bakalářské studijní programy. Zubní lékařství pak v samostatném bloku představí Kamila Svobodová. Obě studentky tak uchazečům umožní nahlédnout nejen na studijní možnosti a povinnosti, ale také prozradí, jaké možnosti společenského, kulturního a sociálního vyžití využívají a co by mohli novým studentům naší fakulty vřele doporučit. 

Dny otevřených dveří se budou konat ve dnech 16. a 20. ledna 2021.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info