Univerzitní kampus Bohunice

Moderní univerzitní kampus propojený s Fakultní nemocnicí Brno.

P-PooL

Prestižní a v ČR unikátní studijní program pro talentované mediky.

Simulační pracoviště

Od roku 2020 bude probíhat výuka také v nové vybudované simulační nemocnici.

Magisterské programy

Máte po maturitě a již od dětství je vaším snem stát se lékařem či zubařem? Pojďte studovat k nám na Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity do Brna! Vybavíme vás veškerými potřebnými znalostmi, abyste po studiu mohli nastoupit na dráhu lékaře či zubaře a dále se specializovat, rozvíjet a pomáhat lidem v nelehkých situacích.

V životě nic nedostanete zadarmo a zde to platí dvojnásob. Déla studia pro Všeobecné lékařství je 6 let, pro Zubní lékařství 5 let, věříme ale, že nejen díky novému modernímu kampusu, spolužákům a krásnému studentskému Brnu vás studium uchvátí a bude vás bavit.

Více informací o studiu

Bakalářské programy

Láká vás práce ve zdravotnictví, ale nechcete studovat přímo lékařské obory? I pro vás se na naší fakultě najde obor v bakalářském studiu, jehož standartní délka je tři roky a ve kterém můžete rozvíjet své vědomosti a schopnosti i v rámci dalšího navazujícího magisterského studia. Stačí si jen vybrat!

Přijeďte na den otevřených dveří prozkoumat krásy univerzitního kampusu a podejte si k nám přihlášku. Studium v Brně, které je mezi pěti nejlepšími studentskými městy světa, rozhodně stojí za to!

Více informací o studiu

Navazující magisterské programy

Chcete pokračovat ve studiu zdravotnických oborů i po absolvování bakalářského stupně studia? Pak je navazující magisterské studium pro vás to pravé ořechové. Prohloubíte svoje znalosti a dovednosti v dalším studiu, jehož délka je dva roky, a získáte titul Mgr.!

Podívejte se na nabídku studijních programů a podejte si k nám přihlášku. Prodlužte si mládí studiem navazujícího programu v Brně na LF MU, určitě nebudete litovat!

Více informací o studiu