Připravuj se na přijímačky s našimi odborníky

Pro potenciální zájemce o studium lékařských i nelékařských programů na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity zahajujeme od 7. října 2023 Přípravný kurz ke studiu.

31. 8. 2023

Studenti středních škol i další zájemci se mohou až do 6. října 2023 zapsat do přípravného kurzu, jehož cílem je formou přednášek a diskuzí uchazečům poskytnout přípravu pro zvýšení úspěšného složení oborových testů u přijímacích zkoušek na naši fakultu.

Přípravný kurz probíhá v období od října 2023 do dubna 2024, zpravidla každou druhou sobotu dopoledne v době od 9:00 do 12:30. Jednotlivé bloky vyučují naši odborníci a studentům předávají své znalosti z oblasti  fyziky, chemie i biologie. Všechny tyto informace pak můžete zúročit v přijímacím řízení. Podrobné informace o zahájení kurzu a jeho průběhu obdrží zájemci po přihlášení. Cena kurzu je 6000,- Kč. Zájemci o kurz si nejprve musí založit přihlášku a následně kurz zaplatit. Celková částka za kurz musí být uhrazena před začátkem kurzu.

Založit přihlášku

Platba se provádí přes Obchodní centrum Masarykovy univerzity, přes které je třeba cenu kurzu obratem uhradit. Objednávku platby mohou uskutečnit pouze uchazeči, kteří mají potvrzenou elektronickou přihlášku Přípravného kurzu.

Zaplatit kurz

Bližší informace podá vedoucí Studijního oddělení LF MU RNDr. Ivana Pánková.

Všichni zájemci jsou srdečně vítáni.

Současně fakulta nabízí možnost nákupu publikace Modelové testové otázky k přijímacím zkouškám na LF MU. V této publikaci jsou shromážděny vzorové testové otázky z biologie, fyziky a chemie, které mohou sloužit uchazečům o studium na lékařských, případně i jiných fakultách k procvičování látky při přípravě na přijímací zkoušku. Modelové testové otázky jsou dostupné v knihkupectví Univerzitního Kampusu Brno, Kamenice 5 i na objednávku/na dobírku.