První dáma srdečního selhání

Do dnešního dílu podcastu STETOSKOP přijala pozvání prof. MUDr. Lenka Špinarová, Ph.D., FESC. Tento 34. díl jsme připravili při příležitosti několika důvodů oslav.

6. 8. 2021

Bez popisku

Dnešní díl Stetoskopu byste neměli vůbec vidět – tak velkou (alespoň virtuální) kytici neseme dnešnímu hostu. V tomto roce slaví krásné narozeniny, také oslavuje 33 let působení ve Fakultní nemocnici u svaté Anny a čtvrt století na LF MU. I když nechtěla být lékařkou a rozhodovala se mezi studiem jazyků a historie, je První dámou srdečního selhání. Na své studia i na první úspěchy na Lékařské fakultě MU, na cestování a na své milé kolegy s námi zavzpomínala paní prof. MUDr. Lenka Špinarová, Ph.D., FESC - přednostka I. IKAK FNUSA LF MU. Jak se připravují pacienti na transplantaci srdce? Co vše dostanou k novému srdci? A kdo vlastně koho vyhrál v mariáši? Odpovědi i na další řadu otázek přináší nový díl Stetoskopu, který se připojuje k mnoha gratulantům. Vše nejlepší, paní profesorko!    


Podcast STETOSKOP

Podcastem STETOSKOP přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasazujeme STETOSKOP.

Poslouchejte nás v těchto aplikacích


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info