Scéna je připravena, teď je to na tobě: přijď se zeptat a diskutovat se studenty

Pokud se chystáš na dráhu zdravotnického pracovníka a je tvým snem studovat Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity, využij jedinečnou šanci setkat se se studenty 30. 11. 2023 v neformálním prostředí brněnského klubu První patro. Připravili jsme akci, která ti otevře dveře na pomyslnou scénu naší fakulty. Přijď na setkání se studenty, kteří ti představí nejen své příběhy, ale i klíčové informace ke snazšímu rozhodování o volbě budoucího studijního programu.

17. 10. 2023

Přijď 30. 11. 2023 do klubu První patro, Dominikánská 342/19 v Brně a začni s námi psát svůj příběh.

Co se dozvíš z diskuze?

Setkáš se s členy studentských spolků

Můžeš se setkat s členy studentských spolků působících na MED MUNI a získat přímé dojmy a informace. Mít totiž hned od začátku po ruce někoho, kdo umí poradit, je k nezaplacení! Pomůžou ti zorientovat se v tom, jak neminout důležité informace, jak si zapsat sporty, ale i jak využívat možnosti dalšího sportovního vyžití i zapojení se do projektů, které mají smysl! Jak jinak si zpříjemnit studium než obklopen tou nejlepší partou?

Nezmeškej tuto unikátní příležitost načerpat informace přímo od těch, kteří na MED MUNI studují nebo už absolvovali. Přijď, diskutuj a najdi si svou cestu ke studiu, které má smysl. Tvůj scénář začínáš sepisovat právě ty a právě teď! Měj náskok!