Světoznámý plastický chirurg Bohdan Pomahač bude přednášet na Lékařské fakultě MU

Celosvětově uznávaný plastický chirurg Bohdan Pomahač navštíví v pondělí 20. září 2021 Lékařskou fakultu MU. Zveme na jeho přednášku s názvem Do posledního stehu.

7. 9. 2021

Zdroj fotografie: Kristýna Erbenová, Žurnál UP

Bohdan Pomahač je celosvětově uznávaný plastický chirurg a průkopník kompozitních allogenních transplantací. Se svým týmem provedl první úplnou transplantaci tváře v USA. Každoročně od roku 2019 navrhuje kandidáty pro Nobelovu cenu za fyziologii a medicínu.

Profesor Bohdan Pomahač zavítá do Brna v rámci II. kongresu plastických chirurgů visegrádské skupiny. Při této příležitosti vystoupí na půdě Lékařské fakulty MU s přednáškou pro širokou odbornou veřejnost s názvem Do posledního stehu.

Přednáška s názvem Do posledního stehu se uskuteční v Aule B22/116 v Univerzitním kampusu Bohunice v pondělí 20. září od 14 hodin. Vstup na přednášku je umožněn pouze těm, kteří se včas zaregistrovali. Zajištěn je i online přenos přednášky.

Sledujte přednášku 20. 9. od 14.00 online!