The Rise of APEp and the Crisis of Liberal Democracy: Can We Fix It?

Dne 9. dubna 2019 v 16,30 hod. se uskuteční přednáška „The Rise of APEp and the Crisis of Liberal Democracy: Can We Fix It?“ v rámci přednáškového bloku Seminar Series 2019. Přednáška se bude konat v prostorách Fakulty sociálních studií (2. patro, P24)

1. 4. 2019

Přednášející Fernando Casal Bértoa působí na Fakultě politických a mezinárodních vztahů na Univerzitě Nottingham a je spoluzakladatelem výzkumného centra REPRESENT: Research Centre for the Study of Parties and Democracy, členem OSCE/ODIHR “Core Group of Political Party Experts”, spolupracovníkem International IDEA a expert poradního orgánu Evropské rady - Venice commission.

Interdisciplinární přednáška učitě přesáhne oblast politologie. Proto jsou zváni všichni, koho, byť okrajově, zajímá nynější krize politických stran a liberální demokracie.

More information