Ve zdravém Brně zdravý zub - osvětová kampaň za čistými zuby

Další ročník osvětové kampaně za zdravým chrupem pořádají studenti Sdružení studentů stomatologie ČR. Zvou na netradiční návštěvu náměstí Svobody, kdy se zúčastnění dozví mnoho zajímavého o dentální prevenci.

29. 3. 2023

Sdružení studentů stomatologie České republiky (SSSČR) jako dobrovolná nezisková organizace již několik let úspěšně realizuje preventivní kampaň zaměřenou na širokou veřejnost s názvem Ve zdravé ČR zdravý zub. Součástí této iniciativy je i naše brněnská varianta: Ve zdravém Brně zdravý zub. Zveme Vás na celodenní akci v centru města, kde bude v našem zájmu poradit Vám ohledně ideálních pomůcek k ústní hygieně, naučit Vás správnou techniku čištění zubů a budete mít možnost si ji s námi i prakticky natrénovat, to je totiž v oblasti prevence zubního kazu a parodontitidy naprosto stěžejní.

Několik desítek studentů bude k dispozici - radit a odpovídat na dotazy - v centrálním stanu na náměstí Svobody a spousta dalších vyrazí do ulic, všichni plní nadšení pro věc. Nezapomeňte se za studenty ve středu 12. 4. 2023 stavit a dozvědět se něco zajímavého o dentální prevenci!

Těší se na všechny budoucí zubaři!