Volné vstupenky pro studenty LF MU do VIDA! science centra a na Hvězdárnu a planetárium Brno

100 ks volných vstupenek pro studenty naší fakulty za chytrou zábavou budou předány SKAS LF MU.

29. 5. 2020

VIDA! science centrum spolu s Hvězdárnou a planetáriem Brno poskytli 100 ks volných vstupenek jako poděkování za obětavost a zájem o zdraví nás všech i studentům Lékařské fakulty MU, kteří bojovali v první linii během koronavirové pandemie.

Poukazy na vstup budou předány Studentské komoře AS LF MU, kteří podělí naše statečné studenty. Vstupenky do obou institucí obdrželi mimojiné také Fakultní nemocnice Bohunice, Dopravní podnik města Brna, Městská policie Brno, Krajská hygienická stanice a jsou platné až do konce roku 2020.

Přejeme hezkou zábavu!