Výtvarná soutěž da MEDici prodloužena!

Posouváme termín odevzdávání výtvarných děl do soutěže da MEDici! Až do 31. 8. 2021 mohou studenti, absolventi i zaměstnanci naší fakulty dodat své dílo. Soutěž vyhlásili Spolek mediků LF MU, brněnská pobočka IFMSA CZ a sdružení zahraničních studentů MIMSA ve spolupráci s Lékařskou fakultou MU. Třináct vítězných prací bude otištěno v nástěnném kalendáři fakulty pro rok 2022, další díla mohou být využity pro propagaci fakulty.

15. 6. 2021

Bez popisku

Spojujeme talent i úsilí studentů i absolventů, českých i zahraničních, z oborů bakalářských i magisterských. V této náročné době chceme alespoň trošku odvést pozornost od každodenního stresu, starostí, učení. Všechny studenty, absolventy i zaměstnance naší lékařské fakulty chceme proto vyzvat, aby se zúčastnili výtvarné soutěže da MEDici, kterou pořádají studenti ze Spolku mediků, IFMSA CZ Brno i MIMSA v úzké spolupráci s LF MU. Předaná díla nám od poloviny září, tedy začátku akademického roku 2021/2022, zatraktivní jeden z koridorů kampusu a potěší oči kolemjdoucích. A protože se jedná o soutěž, současně s výstavou spustíme hlasování o 13 nejoblíbenějších děl, které následně vytvoří nástěnný kalendář LF MU pro rok 2022. Dílo s nejvyšším počtem hlasů se pak bude vyjímat na titulní straně. V adventním čase vybraná díla poslouží jako předměty dražby. Všechny takto získané finanční prostředky rozdělíme na vybrané dobročinné akce. 

Ztvárněte na plátně či papíru formátu A4 až A3 jakékoliv téma spojené s oborem studiem na lékařské fakultě, se zážitky z odborných praxí... Fantazii a kreativitě se meze nekladou. Prosíme, spolu s dílem nám odevzdejte i krátkou anotaci obsahující například: co a proč jste vytvořili, kdo jste, jaké oblasti se v budoucnu chcete věnovat, anebo už věnujete. Můžete nám poslat také svůj oblíbený citát, pocity při tvorbě, jednoduše cokoliv, čím nám přiblížíte své dílo. Díla nám můžete odevzdávat až do 31. srpna. Více podrobností k odevzdávání děl a harmonogramu soutěže naleznete na webu k soutěži.

Těšíme se na Vás i Vaše díla!


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info