Workshop pro mladé lékaře a studenty medicíny na téma klinické studie, jejich design a analýza dat

Workshop pro mladé lékaře a studenty medicíny na téma klinické studie, jejich design a analýza dat je uspořádán na úvod letošního 47 ročníku Brněnských onkologických dnů. Workshop organizuje CZECRIN ve spolupráci s nadačním fondem PharmAround.

25. 10. 2023

Na úvod letošního 47. ročníku Brněnských onkologických dnů se uskuteční workshop pro mladé lékaře a mediky na téma Praxe v klinickém výzkumu. Pokud se chcete dozvědět více o klinických studiích, jejich designování a analýze dat, neváhejte se přihlásit.

1. listopadu 2023 | 14:00 – 15:30 | Sál J. Bakeše, MOÚ

Program workshopu:

• Vše, co je dobré vědět pro praxi o klinické fázi vývoje léčiv
    Regina Demlová (CZECRIN, Oddělení klinických studií MOÚ Brno, LF MU)
  • CZECRIN Academy
    Lenka Součková (CZECRIN, LF MU Brno)
  • Statistický design a analýza dat v klinických studiích, role molekulárně genetického testování a závěry patologa v personalizovaných designech klinických studií / interaktivní workshop
    Iveta Selingerová (MOÚ Brno)
    Adam Svobodník (CZECRIN, LF MU Brno)

Workshop organizuje CZECRIN ve spolupráci s nadačním fondem PharmAround v rámci konference Brněnské onkologické dny v Brně.