Za pár let si řekneme

MUNI otevírá možnosti. Jaké možnosti se během studia a po jeho absolvování otevřely MUDr. Janu Kocandovi a jaké možnosti při studiu využívá studentka Klára Menšíková? Díl videopodcastu na naší fakultě byl natáčen na operačním sále v Simulačním centru LF MU.

5. 1. 2023

Bez popisku

Podcast vznikl jako nová součást pokračující uchazečské kampaně MUNICHALLENGE. Před kamerami se za mikrofony posadily fakultní tváře kampaně, kterými jsou studentka pátého ročníku Všeobecného lékařství Klára Menšíková a absolvent MUDr. Jan Kocanda, ortoped Ortopedické kliniky LF MU a FN Brno a také odborný asistent na naší fakultě. 

Poslechněte si odpovědi na otázky, jak vypadá studium Kláry v pátém ročníku? Jak se zapojuje do dění na fakultě a co jí přináší členství ve Studentské komoře Akademického senátu LF MU? Jak vypadá praxe doktora Kocandy a jak působí na fakultě? Jak kombinuje ambulantní praxi, jak se podílí na vědě a výzkumu či jako odborný asistent na výuce a jindy na operačním sále? Jak se dají využít stáže a praxe v zahraničí? Mají studenti i volný čas na cokoliv jiného než jen na studium? 

Moderátorkou podcastu je Magdalena Fajtová.

Kde můžete podcast pustit? Vyberte si, zda chcete poslouchat na své oblíbené platformě anebo si pusťte video na YouTube.


Podcast STETOSKOP

Podcastem STETOSKOP přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasazujeme STETOSKOP.

Poslouchejte nás v těchto aplikacích

Bez popisku

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info