4. ROČNÍK ETIKA ON RUN

  • 24. dubna 2022
    9:30 – 13:30
  • Univerzitní Kampus Bohunice, Budova Ústavu lékařské etiky (A19)

OSLAVA SVĚTOVÉHO DNE DOWNOVA SYNDROMU A „PONOŽKOVÝ DEN“
(
na každou nožku jinou ponožku - symbolická podpora jedinečnosti každého z nás) se koná pod záštitou děkana lékařské fakulty pana prof. MUDr. Martina Repka, Ph.D., který se osobně akce také zúčastní.


ETIKA ON RUN NENÍ JEN BĚH

Je to také živý seminář tolerance, úcty a respektu k ostatním (jak je patrné z mnoha, i velmi blízkých, míst naší planety, jsou to vlastnosti, které je skutečně nutné rozvíjet...). Ale i setkání, kde se můžete vesele bavit s přáteli, kteří věrně zrcadlí vaše vlastní rozpoložení (takoví lidé s Downovým syndromem totiž jsou). Nebo můžete jen popíjet čaj z várnice a jíst jediný pravý etický párek v rohlíku a degustovat cukrářské kreace od dobrovolníků.

No a můžete si samozřejmě také zaběhat – jako sportovci nebo jen pro dobrý pocit v rodinném, pracovním nebo přátelském týmu nebo v týmu s kapitánem s Downovým syndromem. Letos opět otvíráme 3 kategorie:

  1. běh na 4 km s hromadným startem (i pro týmy) PROFI
  2. rodinný či skupinový běh na 800 m RELAX
  3. běh družstev s kapitány s Downovým syndromem SUPERSTAR

A pak si můžete si zazpívat se studenty z Gymnázia Křenová. A na after party na míru si můžete zatančit na písničky, které jsme si sami vybrali (součást registrace).

Registrace Program

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info