Kritické stavy v intenzivní péči

Kurz Kritické stavy v intenzivní péči, nabízí ideální možnost nacvičit si a zdokonalit se v řešení kritických stavů, jež se mohou kdykoliv vyskytnout v rámci intenzivní péče. Mimořádné, a ze své podstaty adrenalinové situace, si mohou účastníci vyzkoušet v bezpečných podmínkách unikátního Simulačního centra LF MU. Součástí kurzu je nácvik praktického managementu kritických stavů dle nejnovějších doporučení. Během kurzu jsou i krátké fokusované hand-on workshopy na dovednosti, které jsou užitečné pro vyřešení kritických situací. Speciální pozornost je věnována tzv. netechnickým dovednostem v rámci krizového řízení lidských zdrojů (CRM). Cílovou skupinou jsou lékaři v oboru AIM nebo Intenzivní medicína. 

Cena: 6 000 Kč (v ceně kurzovné, občerstvení)

Vzdělávací akce je pořádána dle stavovského předpisu ČLK č. 16 a je ohodnocena 6 kredity.
Čas kurzu: 8:00-18:00 (K získání certifikátu o účasti je nutná účast na celém kurzu)

Organizátor: prof. MUDr. Petr Štourač, Ph.D., MBA (přednosta Ústavu simulační medicíny LF MU) a doc. MUDr. Martina Kosinová, Ph.D. (zástupkyně přednosty Ústavu simulační medicíny LF ​MU)
Garant: MUDr. Jan Maláska, Ph.D., EDIC (zástupce přednosty KARIM FN Bohunice LF MU)

Registrace bude možná do 22. 11. 2021, kapacita kurzu je 16 osob. V případě velkého zájmu bude registrace rozšířena i na termín 7. 12. 2021.

REGISTRUJTE SE ZDE

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info