Světový den zdraví

  • 9. – 10. dubna 2022
    10:00 – 20:00
  • OC Olympia

Světový den zdraví je globálním dnem povědomí o zdraví, který se každoročně slaví 7.4. pod záštitou Světové zdravotnické organizace (WHO). Tímto dnem si společně připomínáme význam vlastního přispění k péči o zdraví své a svých blízkých. Přijďte se do Olympie podívat na studenty připravovaný program, který je určený od nejmenších až po dospělé.

Pro účastníky akce budou připravena stanoviště vedená studenty všeobecného a zubního lékařství, nutriční terapie a fyzioterapie, kde si bude každý moci nechat změřit krevní tlak, procento tuku v těle nebo hladinu cukru v krvi. Výsledky měření budou pak moci se studenty konzultovat.

Budou zde také stanoviště zaměřující se na poskytování první pomoci formou praktického nácviku na figurínách, samovyšetření prsou a varlat na modelech a ti nejmenší si hravou formou vyzkoušejí, jak správně ošetřit svého plyšového kamaráda.

S budoucími fyzioterapeuty a nutričními terapeuty mohou návštěvníci debatovat o tom, jak zlepšit svou fyzickou kondici či zpestřit a osvěžit svůj jídelníček.

Studenti zubního lékařství pak návštěvníkům poskytnou praktickou ukázku správného nácviku zubní hygieny.

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info