Světový den zdraví 2024

  • 20. – 21. dubna 2024
    10:00 – 20:00
  • OC Olympia Brno

Dobrovolníci IFMSA Brno z řad studentů Lékařské fakulty Masarykovy univerzity pro Vás nachystali osvětovou akci Světový den zdraví 2024, která proběhne o víkendu 20. - 21.4.2024 v OC Olympia Brno.

Studenti zájemcům zdarma změří krevní tlak, glykémii (hladinu krevního cukru), BMI i procento tělesného tuku. Nebudou chybět ani základy první pomoci, pohlavního zdraví, správná technika hygieny rukou či samovyšetření prsu a varlat.

Díky mezioborové spolupráci budou na akci přítomni i budoucí zubní lékaři, nutriční terapeuti, embryologové a fyzioterapeuti. Návštěvníci si tak budou moci zopakovat i správnou techniku ústní hygieny, pravidla zdravého jídelníčku, dozvědět se mnoho o těhotenství a plodnosti a zjistit, jak bychom měli správně sedět a hýbat se.

Pro děti je připravený program Nemocnice pro medvídky, který hravou formou vysvětluje základy zdravovědy.

Na akci nás v sobotu poctí svoji návštěvou dermatologové z NEBÝT NA TO SAMA, kteří budou zájemce prohlížet, upozorňovat na podezřelá znaménka a případně zájemce také objednají na vyříznutí.

Akce je zcela zdarma!

Pro návštěvníky jsme nachystali i bohatou tombolu. Budeme soutěžit o volné vstupy do wellness, posiloven, yoga center a mnoho dalších hodnotných cen od našich sponzorů!

Akce je realizována při záštitě Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity, města Brna a Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.

Ještě jednou všem děkujeme za důvěru a podporu a těšíme se na Vás!

Událost na Facebooku

Bez popisku

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info