Barometr mezi mediky 2023

Využijte příležitost zapojit se do 7. ročníku mezinárodního průzkumu „Barometr mezi mediky“, jehož cílem je zmapovat, kam mají absolventi medicíny namířeno po ukončené svého studia.

17. 1. 2024

Průzkum je primárně určen studentům 4., 5. a 6. ročníků lékařských fakult a je spuštěn do 31.1. 2024. Zapojit se však mohou i studenti z nižších ročníků, kteří již mají jasnou představu o svém budoucím uplatnění.

Na stránkách HealthCare Institute o.p.s. se můžete seznámit s výsledky průzkumů z minulých let. Pozitivním trendem je například skutečnost, že se mezi studenty českého i slovenského občanství rok od roku zvyšuje procento těch, kteří své uplatnění nachází v ČR.

Výsledky nabízejí dále odpovědi na otázky, jaké obory jsou v rámci lékařské profese v tuzemsku nejžádanější, proč absolventi hledají nejčastěji zaměstnání v zahraničí nebo jaké jsou platové představy současných absolventů.

Dotazník ČJ

Dotazník ENG