BTHA stipendia na online odborné a jazykové kurzy v Bavorsku v létě 2021

8. 6. 2021

Rádi bychom Vám předali informaci Česko-bavorské vysokoškolské agentury (BTHA), že stipendium na letní školy v Bavorsku lze v tomto roce využít i k účasti na online jazykových kurzech.

Stipendijní program pro studenty, vědce a zaměstnance českých VŠ zůstává až do vyčerpání prostředků nadále otevřený. Vzhledem k tomu, že počet stipendijních míst se v původnímu termínů nenaplnil, je pořád možné požádat o stipendium. Bližší informace naleznete na stránkách BTHA.

V případě zájmu je nutné se současně s žádostí o stipendium přihlásit na vybraný online kurz u pořádající univerzity - např. Sommeruni Bayreuth (termín přihlášek: 15. 6. 2021) nebo MISU / LMU v Mnichově (termín přihlášek: 18. 6. 2021).

V případě dotazů ke stipendijnímu programu prosím kontaktujte paní Martinu Guttenberger na guttenberger@btha.de.

Zprostředkovatel nabídky:
Dům zahraniční spolupráce