Lékař (m/ž) v oboru traumatologie na Klinice úrazové chirurgie FNB

Fakultní nemocnice v Brně přijme lékaře/ lékařku v oboru traumatologie do týmu Kliniku úrazové chirurgie. Pozice může být na plný i zkrácený zaměstnanecký poměr a je vhodná také pro absolventy.

8. 4. 2024

POŽADAVKY

• ukončené VŠ vzdělání na LF v oboru všeobecné lékařství
  • vhodné i pro absolventy se zájmem o úrazovou chirurgii
  • specializovaná způsobilost oboru úrazové chirurgie, chirurgie nebo ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí vítána
  • předpoklady pro týmovou spolupráci, komunikativnost
  • schopnost samostatného rozhodování
  • morální a občanská bezúhonnost

NABÍZÍME

• zahájení základního chirurgického kmene
  • získání specializované způsobilosti v oboru úrazová chirurgie (v současné době nadstavbová atestace na chirurgii), nicméně ČSÚCH intenzivně jedná o znovuzařazení mezi základní obory specializačního vzdělávání.
  • příjemné pracovní prostředí v akreditovaném zdravotnickém zařízení a práci v perspektivním kolektivu
  • inovativní a tvůrčí prostředí s akademickým zázemím
  • možnost zahraničních stáží
  • spolupráce na projektu MEDEVAC a Emergency Medical Teamu (EMT) s možností absolvovat lékařské zdravotní mise v zahraničí
  • prostor pro zapojení do vědecké a výzkumné činnosti – vývoj biomateriálů pro aplikaci v kostní chirurgii - spolupráce s CEITEC VUT Brno
  • prostor pro další vzdělávání a kariérní rozvoj
  • ubytování pro mimobrněnské zájemce "Netroufalky"
  • řadu dalších zaměstnaneckých výhod FNB

Nástup je možný ihned nebo dohodou. Profesní životopisy zasílejte na adresu přednosty Kliniky úrazové chirurgie doc. MUDr. Milana Krtičky, Ph.D.

doc. MUDr. Milan Krtička, Ph.D.
přednosta Kliniky úrazové chirurgie Fakultní nemocnice Brno
Jihlavská 20, 625 00 Brno