Odborná pracovnice se specializací porodní asistentka/asistent

16. 5. 2019

Studie CELSPAC je unikátní projekt Fakultní nemocnice Brno a Masarykovy univerzity. Cílem je pochopit a popsat, jak životní styl, strava, vztahy v rodině, vzdělání, bydlení nebo práce ovlivňují průběh těhotenství, porod a také to, jak dítě prospívá, vyvíjí se, roste.

RECETOX je ústavem Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity, který realizuje výzkum, vývoj, výuku a expertní činnost v oblasti znečištění prostředí toxickými látkami a zkoumání jejich vlivu na člověka a zdraví. Více o studii na www.celspac.cz.

Na studii spolupracujeme s Gynekologicko-porodnickou klinikou, Fakultní nemocnice Brno.

Požadujeme

Pozice je vhodná i pro absolventky.

Nabízíme

Zaujala Vás pozice?

Svůj strukturovaný životopis včetně krátkého motivačního dopisu zasílejte na e-mail:jana.vicarova@recetox.muni.cz

Kontaktní osoba: Jana Vičarová, DiS.

Děkujeme a těšíme se na Vaše reakce!
Reakce na pozici jsou zpracovávány průběžně. Uzavírka přihlášek na pozici je 25. 5. 2019.