Potkejte se online na Prvákovinách se studenty MED MUNI

Můžete se připojit na mimořádný termín Prvákovin! Kapacita pro fyzickou účast byla naplněna prakticky hned po spuštění registrací, a proto koordinátoři Prvákovin připravili online termín setkání, aby vyšli vstříc většímu počtu nových prváků.

11. 8. 2023

Na webináři budou přítomní jen lektoři z programu Všeobecné lékařství. Nicméně se přihlásit můžou všichni prváci, kterým se hodí vědět, jak si klikat termíny zkoušek. A určitě oceníte i informace o vysokoškolském životě a další tipy a triky, které získáte jenom od studentů.

Tento termín je primárně určen prvákům, kteří nejsou zaregistrováni na žádný z termínů Prvákovin určených pro Lékařskou fakultu MU, které se konají fyzicky. Ti dostali e-mailem odkaz na přihlášení.

Online Prvákoviny proběhnou 14. září 2023 od 15 do 18 hodin. Využijte možnosti se bez obav na cokoliv zeptat!

Registrace na tento běh bude otevřena od pondělí 14. srpna 2023 od 17 hodin.