Projekt IFMSA "105 kg potravin pro lidi bez domova"

Sběrný projekt pro lidi bez domova je veden pod záštitou IFMSA a proběhne 3. - 5. 4. 2024 a to na všech fakultách MUNI. Pokud máte tedy doma trvanlivé potraviny, které třeba nevyužijete, zapojte se s námi a podpořte dobrou věc! Nyní máte navíc možnost stát se také součástí organizačního týmu a vést stánek právě na Vaší fakultě. Registrace dobrovolníků probíhá do 22. 3. 2024.

13. 3. 2024

Leží ti doma konzerva fazolí nebo masa? Sáčkový čaj, nebo menší marmeláda? Tohle všechno jsou cenné dary pro lidi bez domova!

Jelikož je ale naše univerzita velká, potřebujeme také pomoci se samotným sběrem jídla na jednotlivých fakultách. Jedná se o menší stánek - výberční místo - u Tebe na fakultě, kam ti spolužáci a kolegové mohli přinést jejich dary. Čas si určíš sám, podle svých možností.

Pokud bys měl zájem se akce zúčastnit, prosím neváhej vyplnit přihlašovací formulář do pátku 22. 3. 2024. Akce je organizována pod záštitou IFMSA.

chci být součástí organizačního týmu