Stipendium MOÚ pro studenty programu Radiologická asistence

Láká vas studium Radiologické asistence? Třeba Vás přesvědčí možnost blízkého uplatnění hned na MOÚ v Brně. Studentům od akademického roku 2024/2025 nabízí také velmi motivující stipendium. Pokud již studium brzy ukončíte, nabízí MOÚ výhody také absolventům.

23. 4. 2024

MOÚ je moderní specializované pracoviště zajišťující komplexní onkologickou péči. V ústavu jsou soustředěny všechny nezbytné medicínské obory zaměřující se jak na prevenci, epidemiologii, diagnostiku, jednotlivé modality protinádorové léčby, tak i rehabilitaci. Důležitým aspektem pracoviště je věděcko-výzkumná činnost. MOÚ nabízí pregraduální i postgraduální výuku lékařů a zdravotníků. Věnuje se také osvětové činnosti zaměřené na širokou veřejnost. Novým i stávajícím zaměstnancům nabízí příjemné pracovní zázemí a široké spektrum zaměstnaneckých benefitů.

ŽÁDOST O STIPENDIUM PRO NLZP navštivte web MOÚ