Stipendum Nemocnice Hranice a.s.

11. 12. 2020

Nemocnice Hranice a. s. nabízí stipendia studentům lékařských fakult pro obor vnitřní lékařství. Stipendium je určeno studentům 5. a 6. ročníku (akademický rok 2020/2021).

• celková výše vyplaceného stipendia činí 120.000,- Kč,
  • výplata stipendia je možná ve 3 variantách:
  • pokud je stipendium poskytnuto od zahájení studia 5. ročníku, je vypláceno v 20 měsíčních splátkách (t.j. 6.000,- Kč měsíčně) do řádného ukončení studia na LF ve standardní době studia,
  • pokud je stipendium přiznáno na základě pozdější žádosti studenta v průběhu 5. nebo 6. ročníku studia, je celková výše stipendia 120.000,- Kč rovnoměrně rozpočtena do zbývajících měsíců studia.
  • možnost jednorázového vyplacení studentům 6. ročníku před ukončením studia
PODMÍNKY POSKYTNUTÍ STIPENDIA:
  • stipendium se poskytne studentům na základě smlouvy uzavřené mezi Nemocnicí Hranice s. a studentem,
  • předmětem smlouvy je mj. ujednání o závazku studenta nastoupit po ukončení studia do pracovního poměru v Nemocnici Hranice a. s. a setrvat v pracovním poměru minimálně po dobu 4 let ode dne vzniku pracovního poměru.
KONTAKT:

Nemocnice Hranice a.s.