TBL lekce v SIMU: Paliativa v kardiologii

6. 11. 2023

Opět máte příležitost zúčastnit se výuky v SIMU nad rámec školy. Institut Paliare MEDIK organizuje lekci  zaměřenou na paliativu v kardiologii, která bude vedena metodou TBL (team-based learning). Lekce se koná již v pondělí 13. 11. 2023, pavilon F37, místnost 346. Registrujte se, kapacita je omezena.

Probrány budou obecné principy paliativní léčby a také reálná kazuistika pacienta s kardiologickou diagnózou. Tato lekce se koná již v pondělí 13. 11. 2023, v čase 14:00-16:15 v SIMU a bude vedená lektorkou MUDr. Petrou Vysočanovou působící na IKK FN Brno.

Přihlašování probíhá prostřednictvím odkazu níže. Další vzdělávací akce společnosti odborníků na paliativní péči Paliare.cz můžete sledovat tamtéž.

Facebook Paliare.cz