Pelvic reconstructive surgery – anatomical, clinical and surgical workshop

• 28. – 29. dubna 2022
    14:00
  • Univerzitní kampus Bohunice, budova F01B2, druhé podzemní patro, místnost  2S36 - pitevna č. 1

Jste studentem 5. nebo 6. ročníku oboru Všeobecné lékařství na LF MU nebo lékařem ve specializační přípravě v oboru gynekologie a porodnictví? Pak je tento kurz přesně pro Vás!

Účastníci tohoto kurzu budou mít možnost seznámit se s rekonstrukční chirurgií pánve nejen teoreticky, ale také si ji vyzkoušet na vlastní kůži a získat nové praktické znalosti.

Tento kurz se koná ve spolupráci s:

• za Gynekologicko-porodnickou kliniku Lékařské fakulty Masarykovy univerzity a Fakultní nemocnice Brno: prof. MUDr. Martin Huser, Ph.D., MBA
  • za Anatomický ústav Lékařské fakulty Masarykovy univerzity: doc. MUDr. Marek Joukal, Ph.D.
  • za Vysoké učení technické v Brně, Fakultu strojního inženýrství, Ústav mechaniky těles, mechatroniky a biomechaniky: doc. MUDr. Ing. Tomáš Návrat, Ph.D.
  • a Spolek Mediků, Lékařská fakulta Masarykovy univerzity.

REGISTRUJTE SE ZDE

Načítám mapu…