Zajímavé kurzy napříč MUNI

19. 2. 2020

Bez popisku
Bez popisku
Bez popisku

 

KURZ FINANČNÍ GRAMOTNOSTi

Ekonomicko - Správní fakulta nabízí předmět určený studentům všech fakult MU, které zajímá, jak nakládat se svými penězi, jak se orientovat v nabídce finančních produktů a jak dosahovat svých finančních cílů. Cílem předmětu je seznámit studenty s informacemi, které jim umožní vytvořit individuální finanční plán. Kromě 4 kreditů studenti získají znalosti využitelné pro poskytování poradenské podpory mezi nízko-příjmovým obyvatelstvem a budou mít možnost zvyšovat finanční gramotnost nejen svou, ale i dospělých v ČR.

KURZY POŘÁDANÉ KNIHOVNOU UNIVERZITNÍHO KAMPUSU

Kurzy KUK jsou sice bezkreditové, nicméně mohou významně obohatit Váš všeobecný rozhled a pomoci při přípravě ročníkové nebo diplomové práce. Kurzy jsou zaměřené zejména na:
- efektivní vyhledávání plných textů v online databázích,
- základy MS Word a Excelu,
- správné citování v odborných textech,
- obecný přehled přípravy odborného článku,
- zjišťování impakt faktoru a h-indexu,
- evidence publikační činnosti ve Web of Science, Scopusu a ORCID aj. - *doporučujeme aktivně publikujícím doktorandům a akademikům*

Přehled témat a termínů naleznete na https://kuk.muni.cz/kurzy/, kde vpravo nahore kliknete na „Přihlašovací formulář“.

KURZY A WORKSHOPY Z NABÍDKY KARIÉRNÍHO CENTRA MU

Pokud tápete při sestavování životopisu nebo motivačního dopisu, chcete vyzkoušet profesně-psychologické testování, máte možnost využít konzultací, kurzů a worhshopů z nabídky Kariérního centra MU. Služby jsou dostupné pro všechny studenty bez ohledu na program a ročník studia zdarma. Kariérní centrum MU rovněž centralizuje nabídky zaměstnání a zajímavých stáží pro všechny studenty MU.

Více informací naleznete na webu: https://kariera.muni.cz/student?locale=cs


 


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info