Podcastem STETOSKOP přiblížíme širší veřejnosti život na naší fakultě, představíme zajímavé vědecké projekty, nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, vyzpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním je stát se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Svět se vyvíjí a my přemýšlíme, jak vám ještě více přiblížit život na LF MU. A tak v hlavách Oddělení pro strategii a vnější vztahy a viceprezidenta Spolku mediků MUDr. Jakuba Voldřicha, pravděpodobně z "dlouhé chvíle" před posledními státnicemi, vznikl podcast. Slovo dalo slovo, zajistili jsme nahrávací zařízení, mikrofony, klapku (tu vlastně ještě nemáme) a natočili jsme první díl. Na rozjezd a uvolnění se studenty pro studenty. Se zkušenými pro nové. A můžete se těšit na další díly.

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasadíme STETOSKOP.

Vaše reakce, připomínky, náměty na zajímavá témata i tipy na hosty nám napište nám na: stetoskop@med.muni.cz

Poslouchejte nás v těchto aplikacích i přímo zde

1. díl: Nebojte se, my se taky báli!
Studentský speciál věnovaný nováčkům na naší fakultě. Chceme jim formou přátelské uvolněné debaty zodpovědět otázky, které je trápí před zahájením studia i během jeho začátku. A tím rozpustit obavy z přechodu na vysokou školu či z přesunu do města.
.wav 61 MB