3…2..1 STARTGYN

Osmý díl podcastu STETOSKOP nás zavede na kliniku, kde se rozhodli koncepčně představovat budoucím lékařům krásné povolání gynekolog-porodník.

10. 10. 2020

Museli jsme pořídit další mikrofony, protože k nám tentokrát zavítala velká parta hostů. A o tom, že je to i dobrá parta, která pomáhá medikům, Vás přesvědčí další díl Stetoskopu. Povídat si o své zamilované profesi, o porodech i operacích, ale i o zrodu ojedinělého programu pro studenty všeobecného lékařství na posilování praktických aspektů výuky přímo odborníky z praxe, přišli doc. MUDr. Vít Weinberger, Ph.D., přednosta Gynekologicko-porodnické kliniky LF MU a FN Brno, tutoři programu MUDr. Petra Vinklerová a MUDr. Emil Havránek. Hosty doplnila MUDr. Michaela Koblížková, absolventka STARTGYNu.

Podcast STETOSKOP

Podcastem STETOSKOP přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasazujeme STETOSKOP.

Poslouchejte nás v těchto aplikacích