Ocenění MUNI SCIENTIST pro tři vědce z LF MU

Masarykova univerzita opět ocenila své vynikající vědce. Za významné vědecké počiny, publikace v odborných prestižních magazínech a výsledky v oblasti výzkumu bylo oceněno 37 jednotlivců a výzkumných týmů. Tři ceny MUNI SCIENTIST AWARD 2023 putují na LF MU.

13. 12. 2023

Grantová agentura MU (GAMU) oceňuje od roku 2020 vědce z Masarykovy univerzity za jejich vynikající výsledky. Cílem je posílení motivace vědeckých pracovníků a šíření dobrého jména MU ve vědecké komunitě i na veřejnosti. Letos GAMU ocenila 37 excelentních vědců či výzkumných týmů. Slavnostní předávání cen se konalo 11. prosince v refektáři Mendelova muzea.

Oceněni byli vědci z devíti fakult MU, CEITEC i Ústavu výpočetní techniky.

Z LF MU byli oceněni:

Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v další činnosti.

seznam oceněných