Abych Tě lépe viděla

21. díl podcastu STETOSKOP přivítal studentky bakalářského studijního programu Optika a optometrie. Jak své studium i budoucnost vidí?

19. 3. 2021

Bez popisku

„Co vidíš? Kuře. Tak vidíš!“ „A babičko, proč máš tak velké oči? – Abych Tě lépe viděla.“ Kdo by tyto hlášky neznal. Dnešní díl Stetoskopu upíná svůj pohled na zrak, tedy na jeho poruchy, jak je napravit a hlavně, jak zdárně zvládnout studium bakalářského programu Optika a optometrie. Na návštěvu do učeben, ale i optik nás pozvaly studentky 3. ročníku Barbora Pivoňková a Kristýna Řeholová. Velmi milé povídání nás provede celým studijním programem a studentky určitě prozradí dobré tipy a finty pro studium. A pozor - v podcastu padne soutěžní otázka! Tak nasaďte si brýle i sluchátka, jdeme na to!


Podcast STETOSKOP

Podcastem STETOSKOP přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasazujeme STETOSKOP.

Poslouchejte nás v těchto aplikacích


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info