Čistěte si zuby správně: Ve zdravém Brně zdravý zub

Sdružení studentů stomatologie České republiky (SSSČR) sedmnáctým rokem pořádá preventivní kampaň "Ve zdravé ČR zdravý zub", včetně varianty pro Brno. Přijďte na celodenní akci v centru města, kde vám studenti poskytnou rady ohledně ústní hygieny a naučí vás správnou techniku čištění zubů. Datum akce: středa 10. 4. 2024 na Moravském náměstí. Přijďte se dozvědět něco zajímavého o dentální prevenci!

26. 2. 2024 Marek Jalovecký

Sdružení studentů stomatologie České republiky (SSSČR) jako dobrovolná nezisková organizace již sedmnáctým rokem úspěšně realizuje preventivní kampaň zaměřenou na širokou veřejnost s názvem Ve zdravé ČR zdravý zub. Součástí této iniciativy je i naše brněnská varianta: Ve zdravém Brně zdravý 🦷 zub.

Zveme Vás na celodenní akci v centru města, kde bude v našem zájmu poradit Vám ohledně ideálních pomůcek k ústní hygieně, naučit Vás správnou techniku čištění zubů a budete mít možnost si ji s námi i prakticky natrénovat, to je totiž v oblasti prevence zubního kazu a parodontitidy naprosto stěžejní. 👩🏼‍⚕️👨🏽‍⚕️

Několik desítek studentů bude k dispozici - radit a odpovídat na dotazy - v centrálním stanu na Moravském náměstí a spousta dalších vyrazí do ulic, všichni plní nadšení pro věc! 💪🏼🤍

Nezapomeňte se za námi ve středu 10. 4. 2024 stavit a dozvědět se něco zajímavého o dentální prevenci!
Těšíme se!
Vaši budoucí zubaři 🤍🦷