COCO a jiné cesty IFMSA CZ

Další z řady studentek naší fakulty, které se ve volném čase věnují záslužným projektům. V 30. dílu podcastu STETOSKOP představíme další aktivity IFMSA CZ.

28. 6. 2021

Sami jsou mladí a ještě studují, a přesto si najdou čas pro šíření osvěty i o velmi závažných onemocněních. Právě díky mládí to dělají s nadšením a humorem. Rádi také vyjedou za poznáním do světa a zorganizují to pro druhé. Že to není zadarmo a ani jednoduché a že i samovyšetření případné rakoviny může proběhnout s úsměvem, nám přišly sdělit dvě studentky 4. ročníku Všeobecného lékařství a zároveň aktivní členky IFMSA CZ – Natálie Čurdová, lokální koordinátorka sekce SCORA a Tereza Sovová, národní koordinátorka pro výzkumné stáže.

Podcast STETOSKOP

Podcastem STETOSKOP přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasazujeme STETOSKOP.

Poslouchejte nás v těchto aplikacích