COCO a jiné cesty IFMSA CZ

Další z řady studentek naší fakulty, které se ve volném čase věnují záslužným projektům. V 30. dílu podcastu STETOSKOP představíme další aktivity IFMSA CZ.

28. 6. 2021

Sami jsou mladí a ještě studují, a přesto si najdou čas pro šíření osvěty i o velmi závažných onemocněních. Právě díky mládí to dělají s nadšením a humorem. Rádi také vyjedou za poznáním do světa a zorganizují to pro druhé. Že to není zadarmo a ani jednoduché a že i samovyšetření případné rakoviny může proběhnout s úsměvem, nám přišly sdělit dvě studentky 4. ročníku Všeobecného lékařství a zároveň aktivní členky IFMSA CZ – Natálie Čurdová, lokální koordinátorka sekce SCORA a Tereza Sovová, národní koordinátorka pro výzkumné stáže.

Podcastem STETOSKOP přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasazujeme STETOSKOP.

Poslouchejte nás v těchto aplikacích