I Ty se můžeš stát součástí GENERACE MUNI MED

Přijďte zjistit, jaké možnosti otevírá studium na MUNI MED. Naši studenti a vedení fakulty zvou na netradiční setkání zájemce o studium na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity.

2. 11. 2022

Bez popisku

Načerpejte informace o studiu na Lékařské fakultě přímo u zdroje poznání. Přichystali jsme si pro vás setkání se studenty a absolventy Lékařské fakulty MU napříč ročníky a studijními obory. Dorazte, diskutujte, poznejte své budoucí spolužáky a vyberte si studium, které má smysl.

Registrace na akci skončila. Děkujeme všem, kteří se registrovali a zapojí se tak do slosování o hřejivou mikinu z fakultního obchodu MEDshop. Pokud jste se ale nestihli registrovat, nevadí, i tak přijďte 23. 11. 2022 na událost I Ty se můžeš stát součástí GENERACE MUNI MED. Dveře Univerzitního kina Scala budou pro vás otevřeny od 13:30, kde se až do 17:00 budete mít příležitost se na cokoliv zeptat.

Univerzitní kino Scala se nachází v Brně na Moravském nám. 127/3, Brno. Těšíme se na vás!

Přijďte od 13:30. Představení začíná přesně ve 14:00.

  • Přijďte včas. Otevíráme dveře od 13:30.
  • Proběhne registrace přítomných, abychom mohli vylosovat šťastného výherce mikiny z našeho fakultního obchodu MEDshop.
  • U registrace ještě budete mít příležitost získat drobnou cenu od Juniorské akademie LF MU.
  • Můžete se zastavit na stánku za studenty Spolku mediků LF MU, brněnské pobočky IFMSA CZ, za studenty ze Studentské asociace nutričních terapeutů i ze Sdružení studentů stomatologie ČR.
  • Pak si vyberete si místo v sále a...
  • ...a vtáhneme vás do života na MUNI MED!

Těšíme se na vás!

V moderované diskuzi naší studentkou Klárou Menšíkovou a absolventem MUDr. Janem Kocandou se můžete dozvědět například to...

Představíme také program Juniorská akademie LF MU a netušené možnosti, jak díky naší akademii mířit snáz za vysněným cílem.

Na setkání zve jménem všech účinkujících děkan fakulty prof. MUDr. Martin Repko, Ph.D. a garant Juniorské akademie LF MU doc. MUDr. Marek Joukal, Ph.D., s nimiž se na místě setkáte. 

Bez popisku

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info