Informace děkana LF MU v souvislosti s kybernetickým útokem na Fakultní nemocnici Brno ze dne 13. 3. 2020

Informace děkana LF MU v souvislosti s kybernetickým útokem na Fakultní nemocnici Brno dne 13. 3. 2020

13. 3. 2020

Dnes (pátek 13. 3. 2020) v ranních hodinách byla FN Brno napadena závažným kybernetickým útokem. Provoz jednoho z našich zásadních výukových zařízení je nyní výrazně omezen a nachází se ve stavu zajištění urgentních situací a provozu.
Z těchto důvodů jsem nucen termínově upravit včerejší Pokyn děkana k zahájení předpromočních klinických praxí plánovaných již od pondělí příštího týdne. O novém termínu zahájení praxí vás budu bez odkladu informovat, jakmile bude situace stabilizována.

Distanční formy výuky budou realizovány dle nastaveného plánu a nedochází k žádným změnám.

Děkuji všem našim studentkám a studentům, kteří se v koordinaci SKAS LF MU zapojili do pomoci zdravotnickým zařízením.

Jste skvělí, děláte čest medicíně i naší fakultě.

S díky
Prof. MUDr. Martin Repko, Ph.D.
​děkan